دست[یار] صندوق حمایت مالی caai

‎این روزها شرایط اقتصادی جامعه ما، با چالشهای متفاوتی دست و پنجه نرم می کند، محدودیتهای خارجی و نوسانات ارز در داخل، امکان استفاده از آموزشهای بین المللی را، برای دانشجویان معماری کمتر کرده است. این مهم مسئولیت ما را سنگین تر نموده تا تلاش بیشتری، در جهت ارائه آموزش باکیفیت، در سطح بین المللی داشته باشیم.
 کانون معماران معاصر با هدف بهره مندی از امکانات آموزشیِ با کیفیت برای دانشجویانِ با استعداد، که امکان پرداخت شهریه دوره ها را ندارند، اقدام به تاسیس صندوق حمایت تحصیلی CAAi  -دست[یار]- جهت ارائه خدمات مالی و پرداخت وام های بدون بهرهء طولانی مدت کرده است.

در سال های گذشته بعضی از دفاتر هم به سبب اعتقادشان به "آموزش"برای ارتقاء معماری،دانشجویانی را از طریق صندوق بورسیه کردند.

‎ علاقمندان این دوره پس از ارایه پورتفلیو، گذراندن مصاحبه و دریافت تاییدیه پذیرش از اساتید درصورت معرفی به واحد مالی، به عنوان دانشجوی ممتاز، می توانند از این خدمات استفاده نمایند.۷۰% مبلغ کل این صندوق در مرحله اول پذيرش و باقیمانده آن در مرحله دوم به متقاضيان تعلق خواهد گرفت. 

‎امید است با همکاری و حمایت شرکتها و افراد دغدغه مند و دستگير، ‎ بتوانیم شاهد روزی باشیم که تمامی دانشجویان بااستعداد و کوشای ایران بتوانند از تحصیلات درخور و شایسته شان بهرمند گردند.    
‎زین پس قسمتی از سایت کانون معماران معاصر به نشانى CAA.IR WWW.به معرفی افرادی که در شکل گیری و بقای این صندوق نقش دارند اختصاص داده خواهد شد.در پایان سال مالی کانون (اسفند ماه) اطلاعات کامل صندوق را به حامیان این صندوق ارایه خواهیم داد.
‎و سخن اخر با دانشجویانی است که متقاضی استفاده از خدمات صندوق هستند، با توجه به بضاعت كم صندوق در شرايط كنونى، فرصت استفاده از آن را به افرادی دهیم که امکان حضور در دوره ها را بدون این شرایط نخواهند داشت.

خبرها
نظردهی