‎دومین دوره حضوری ‎(پارافیکش)

‎دومین دوره حضوری ‎(پارافیکش)
وضعیت دوره
اتمام دوره
‎دومین دوره حضوری ‎(پارافیکش)
  • مهلت ثبت نام ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
  • تاریخ شروع ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
  • تاریخ پایان ۱۳۹۹/۰۷/۰۶
  ‎دومین دوره حضوری ‎(پارافیکش)
  • طول دوره 8 جلسه
  • مدت هر جلسه 10 ساعت
  • روزهای برگزاری هر روز
  ‎دومین دوره حضوری ‎(پارافیکش)

  ‎"پارافیکشن"، یک ورکشاپ طراحی‌پژوهی است که نقطه‌ی آغاز حرکتِ خود را معماری تاریخیِ ایران قرار می‌دهد. فرمالیسمِ غنیِ موجود در گونه‌های معماری ایران، این امکان را ایجاد می‌کند تا به آن، به عنوان منبعی از اشیاءِ حاضرو‌آماده با پتانسیل‌های بالای جست‌و‌جو نگاه شود؛ مجموعه‌ای از اشیاء که از واقعیتِ موجود گرفته شده‌اند. این مجموعه از اشیاء به عنوان نقطه‌ی آغازِ طراحی مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها در طول این روند ویرایش می‌شوند، بازتعریف می‌شوند، فرو می‌پاشند، کلاژ می‌شوند، و واقعیتِ جایگزینی ایجاد می‌کنند؛ واقعیت غریبی که جایی در میانه‌ی واقعیتِ آشنا، و واقعیتی ناآشنا قرار دارد؛ پارافیکشن: فراخیال؛ محدوده‌ای نامشخص میانِ واقعیت و خیال. "پارافیکشن" تلاش می‌کند از درونِ ‌واقعیت‌های آشنا، واقعیتِ دیگری را متصور شود، و نشان بدهد که‌ دنیا می‌تواند شکل‌های دیگری داشته باشد. شکل‌‌هایی که نه‌تنها بر اساسِ باورهای کلیشه‌ای، نیازی به آشنا بودن ندارند، بلکه تمامِ درک ما از دنیا و واقعیت‌های آن را به چالش می‌گیرند.
  ‎آشنایی با نرم‌افزار راینو برای شرکت‌کنندکانِ این ورکشاپ الزامی است، و در طول دوره، امکانات نرم‌افزار زی‌براش در راستای برنامه‌ی ورکشاپ مورد جست‌و‌جو قرار خواهد گرفت. در پایانِ دوره نمایشگاهی از آثار شرکت‌کنندگان برگزار خواهد شد.
  ‎ظرفیت دوره محدود است.
  ‎تاکید میشود این دوره به صورت حضوری برگزارمی‌گردد.
  ‎برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۰۹۰۲۵۰۶۴۰۸۶
  ‎تماس حاصل فرمایید.


  ‎مدرس: پویان روحی
  ‎همکاران: صدرا شریفی، نگار دولتی، هانیه خالقیان
  ‎مدت دوره: یکشنبه ۳۰ شهریورماه ۱۳۹۹ تا یکشنبه ۶ مهرماه ۱۳۹۹
  ‎ساعت: ۱۰ تا ۱۹
  ‎شهریه دوره : یک میلیون و پانصدهزارتومان
  ثبت نام ده نفر اول شامل ده درصد تخفیف می‌گردد و شرکت‌کنندگان دوره‌های قبلی با تدریس آقای پویان روحی شامل ۱۵ درصد تخفیف می‌گردند.

  برگزارکننده
  کانون معماران معاصر
  قیمت دوره آزاد
  15,000,000 ریال

  زمان ثبت نام به پایان رسیده است.