فراخوان جذب حامیان مالی

کانون معماران معاصر طی این سال ها تلاش کرده بستری برای آموزش آلترناتیو معماری فراهم کرده و در راستای ایجاد گفتمان در پژوهش و حرفه معماری گام بردارد.

 امروز بسترهای ارتباطی کانون مانند اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک،... با توجه به پتانسیل های موجود در شبکه های اجتماعی  می‌توانند تاثیر گزار و آموزنده باشند و به عنوان ابزاری برای ایجاد گفتمان و همچنین انتشار محتوای آموزشی برای مخاطبین عمل کنند. 

در همین راستا کانون معماران معاصر با همکاری لابراتوآر کیوب تلاش میکند به تولید محتوای آموزشی و ایجاد گفتگوی جمعی و باز در زمینه های آینده ی معماری، تکنولوژی ها و تغییراتی که این رشته در سالهای اخیر (و نه دهه های اخیر) داشته، در بستر شبکه های اجتماعی بپردازد.

این امر نیازمند صرف زمان زیاد برای تحقیق و تولید محتوا است. در همین راستا افراد و شرکت هایی که علاقه دارند ما را  همیاری کنند، میتوانند از تولید محتوا و انتشار  آن ها حمایت مالی کرده و نیز فرصتی برای معرفی فعالیت ها و محصولات خود داشته باشند.

 بدیهی است خدمات و یا محصولاتی که معرفی می شوند نبایستی مغایرتی با سیاست های کلی کانون و اخلاق حرفه ای داشته باشد. هزینه ی حمایت مالی از تولید محتوا برای هر قسمت، مبلغ پنج میلیون تومان برآورد شده که در دوره ی آزمایشی (تا انتهای تابستان) با چهل درصد تخفیف سه میلیون تومان تعیین شده است.

 در صورتی که تمایل دارید به عنوان حامی مالی این استارتاپ پژوهشی با ما همکاری کنید، لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید و یا به اینستاگرام کانون دایرکت بدهید.

۰۲۱-۴۴۳۸۰۲۲۴\۰۲۱-۴۴۳۸۰۲۲۶

۰۲۱-۴۴۳۸۰۴۳۶\۰۲۱۴۴۳۸۰۶۷۳

خبرها
نظردهی