معماری سطوح با راینو

معماری سطوح با راینو
وضعیت دوره
اتمام دوره
معماری سطوح با راینو
  • مهلت ثبت نام ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
  • تاریخ شروع ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
  • تاریخ پایان ۱۳۹۹/۰۴/۱۲
  معماری سطوح با راینو
  • طول دوره 14 جلسه
  • مدت هر جلسه 2 ساعت
  • روزهای برگزاری سه شنبه و پنج شنبه 17:00الی15:00
  معماری سطوح با راینو
  محل برگزاری
  آنلاین
  معماری سطوح با راینو

  دوره آنلاین

  “معماری سطوح با راینو “

  مدرس: فرزاد نقیب زاده

  دوره‌ی معماری سطوح تلاشیست بدون پیش‌فرض، تجربه‌گرا و روشمند درجهت یادگیری تجسم و ارائه‌ی فرم‌ها در بستر فضای دیجیتال و به‌کمک ابزار دیجیتال. 

  در این دوره نرم‌افزار راینو باتوجه به قابلیت‌های آن و همچنین پلاگین کلایو جهت تکمیل ابزار‌های فرم‌پردازی به روش کاملا عملیاتی و از طریق تمرین‌های هدفمند به هنرجویان آموزش داده خواهد شد، تا به‌کمک آن نه تنها مدلسازی بلکه فکر کنند، در واقع هدف اصلی رسیدن به یک تعامل ماشین انسان در تفکر طراحی در فضای بینابین ذهن و راینو می باشد. مجسمه‌سازی معماری و طراحی صنعتی و شیوه ها سرشتن ریخت توده ها در طول تاریخ مبانی نظری این دوره را در برمی‌گیرد و خوانش های معاصری به کمک ابزار جدید توسط هنرجویان از آنها انجام میشود تا واژگان نوین بصری در طول دوره شکل گیرد.

  .

  مدت دوره: 14 جلسه، 2 ساعته

  روزهای برگزاری:سه‌شنبه و پنجشنبه ۱۵ تا ۱۷

  شروع دوره: ۲۵ اردیبهشت

  شهریه دوره: ششصد هزار تومان

  شیوهی برگزاری دوره: ۶جلسه اول آموزش راینو به همراه تمرینات هدفمند فرمال از تمامی دیسیپلین‌های دیزاین

  سه جلسه آموزش کلایو جهت مدل‌سازی فرم‌های ارگانیک

  یک جلسه آموزش کار با اسکالپت جهت فری فرم دیزاین کردن و یک جلسه آموزش موتور رندر کیشات جهت رندرگیری از تمرینات صورت گرفته و در نهایت در سه جلسه‌ی پایانی تمریناتی در جهت فهم شکل‌گیری فرم و خوانش معکوس پروسه ی دیزاین آنها در راینو.

  مخاطبین دوره: تمامی کسانیکه علاقمند به تجسم و آفریدن فرمهای سه بعدی انتزاعی تا صنعتی هستند و محدودیت مدرک و تحصیلات وجود ندارد.

  تخصص به دست آمده در انتهای دوره: توانایی مدل کردن تقریبا تمامی فرم‌های موجود و تفکر و توسعه‌ی

  طرح و فرم بکمک ابزار دیجیتال به عنوان ابزار خلق و نه فقط مدل کردن.

  پیش نیاز و وسایل مورد نیاز: آشنایی عمومی با کامپیوتر - دانش عمومی هندسه

  نرم افزارهایی که در این دوره تدریس می شوند: راینو-کلایو-کیشات

  درباره‌ی نرم افزار:

  طراحان امروزی به‌عنوان کاربران دانش انفورماتیک به دنبال‌یافتن ابزاری برای توسعه طرحهای خود و ساخت محصولات نهایی دقیق عاری از هر گونه خطا و اشتباه هستند. یکی از این ابزارها که می تواند پاسخی به نیاز اکثر طراحان در گرایشها و دیسیپلینهای مختلف باشد نرم افزار راینو است. قابلیت بالای این نرم افزار موجب شده تا استفاده از این نرم افزاربرای ما بر سایر نرم افزار های سه بعدی ساز موجود در بازار ارجحیت داشته باشد. یکی از دلایل اصلی آن این است که این نرم افزار بر خلاف بسیاری از نرم افزارها برای ساخت مدل از سیستم مش استفاده نمی کند چرا که این سیستم از یک طرف دقیق نبوده و از طرفی قادر به‌تولید فرم‌های آزاد پیوسته‌ی قابل ساخت نیست.بنابراین این روش روش مناسبی برای مدل‌سازی محصولات محسوب نمی‌شود و اکثر کاربران سعی می‌کنند از این سطوح برای ارائه و نمایش محصولات نهایی و ساخت انیمیشین استفاده کنند. در صورتی که قابلیت بالای نرم‌افزار راینو برای مدلسازی انواع طرح‌ها در زمینه‌های مختلف به‌دلیل استفاده‌ی این نرم‌افزار از سیستم نربز است.این سیستم امکان ترسیم خطوط منحنی و سطوح فرم آزاد را با دقت بسیار بالا در کوتاهترین زمان و حجم پایین برای طراحان فراهم می سازد و همچنین اینترفیس مناسب و قابلیت بالای این نرم‌افزار در انتقال و پردازش دیتا از دیگر نرم‌افزارها چه مش و چه نربز از دیگر مزایای راینو می‌باشد.

  با توجه به ظرفیت محدود دوره برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره 09025064086

  تماس حاصل فرمایید.

  برگزارکننده
  کانون معماران معاصر
  قیمت دوره آزاد
  6,000,000 ریال

  زمان ثبت نام به پایان رسیده است.