پک حرفه

پک حرفه
وضعیت دوره
اتمام دوره
پک حرفه
  • مهلت ثبت نام ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
  • تاریخ شروع ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
  • تاریخ پایان ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
  پک حرفه
  • طول دوره جلسه
  • مدت هر جلسه ساعت
  • روزهای برگزاری یکشنبه-دوشنبه-پنج شنبه
  پک حرفه


  پک حرفه
  این بسته آموزشی با هدف آموزش افرادی طراحی شده که می‌خواهند در دفاتر معماری به ادامه فعالیت خود بپردازند و بر مهارت‌هایی تمرکز دارد که در دفاتر مورد نیاز است و از سویی دیگر نوع آموزش آنها نیز متناسب با کسانی است که می‌خواهند در دفاتر کار حاضر شوند و نیاز به مهارت‌هایی مانند مدلسازی و رندرینگ و ترسیم و کدنویسی دارند.
  در مجموع شرکت‌کنندگان پس از گذراندن تمامی دوره‌های این پک تمامی مهارت‌های لازم مانند
  مدلسازی و ساخت
  مدرس: پوریا بنی آدم

   در این دوره شرکت کنندگان با تکنیک های مدلسازی سطوح و مدل های پیچیده در نرم افزار راینو و پلاگین گرسهاپر آشنا شده و پس از آن تکنیک های ساخت مدلهای فیزیکال از مدلهای دیجیتال خود را تمرین میکنند.
  ریکولایت
  مدرس: علیرضا زمانی

  در این دوره شرکت کنندگان با روش های تولید و ایجاد تغییر بر مبنای ایجاد یک اتمسفر جدید در فضای معماری به آموزش نرم افزار فتوشاپ میپردازند.
  ویری
  مدرس: میثم فیضی

  در این دوره شرکت کنندگان برای تولید تصاویر واقع گرایانه به کمک نرم افزار ویری به تمریناتی در این راستا میپردازند و تکنیک های ساخت متریال و نورپردازی و همچنین کار با دوربین های مختلف را تمرین میکنند
  کلایماکد
  مدرس: ایمان شیخ انصاری

  ین دوره با آموزش تکنیک های استخراج داده از محیط و استفاده آنها در طراحی کار خود را شروع میکند و در این مسیر به آموزش ابزارهای مورد نیاز برای این پروسه یعنی گرسهاپر و دو پلاگین هانیبی و لیدی باگ میپردازد.

  قیمت دوره آزاد
  29,000,000 ریال

  زمان ثبت نام به پایان رسیده است.