کمپین بسازیم

کمپین بسازیم
وضعیت رویداد
اتمام
کمپین بسازیم
  • مهلت ثبت نام ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
  • تاریخ شروع ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
  • تاریخ پایان ۱۳۹۶/۰۸/۲۶
  کمپین بسازیم
  محل برگزاری
  کانون معماران معاصر
  کمپین بسازیم

  کمپین بسازیم

  کمپین #بسازیم با هدف ساختن در کنار مردم کرمانشاه تشکیل شده است. 

  #بسازیم تلاشی است برای تسهیل رویش دوباره‌ی زندگی. که زندگی هرگز در زیر سنگینی هیچ آواری نمی‌ماند. جریان حیات هربار راه خودش را پیدا می‌کند. همان طور که امروز به دست ما رسیده و فردا به دست فرداها خواهد رسید. ما در این کمپین تنها کمک می‌کنیم تا با اتكا برتوانمان مسیر این جریان هموار شود. آگاهی و بینش مردمی که در این زمان سخت برای دوباره برپا کردن زندگی می‌کوشند، اساس دریافت‌های ما برای ساختن در کنار آن‌هاست. 

  در این مسیر، مردم محل و نیازهای آن‌ها ست که صورت مساله است. ما در کنار آن‌ها و با کمک متخصصین و مسئولین تلاش می‌کنیم تا پاسخی مناسب برای این پرسش #بسازیم. 

   

  با ما در این مسیر همراه شوید.

   

  کمپین #بسازیم به دنبال کشف ایده های معمارانه ای است که در شرایط بحرانی کنونی در استان کرمانشاه به دور از هیجان و با آگاهی و مشورت با متخصصین و مسئولان می تواند امداد رسانی به مصیبت زدگان را تسهیل کند.

  در همین راستا از جامعه معماری کشور اعم از حرفه مندان دانشجویان و اساتید تقاضا می گردد با پیوستن به این کمپین تا تاریخ جمعه ۲۶ آبان ماه ایده های خود را در راستای یافتن پاسخ هایی مناسب، بدیع و معمارانه جهت امداد رسانی به آسیب دیدگان و رفع نیاز های ایشان در مرحله ی اسکان موقت با ما در میان بگذارند تا از این طریق بستری به منظور عملی شدن این ایده ها با همکاری متخصصین این حوزه مهیا گردد.

  با توجه به ایده های مطرح شده در تاریخ دوشنبه و سه شنبه 29 و 30 آبان ماه به نشانی تهران خیابان حسن سیف کوچه د وم پلاک هفت با کمک علاقه مندان به شرکت در این کمپین این ایده ها به ساخت واقعی نزدیک شده تا در نهایت با کمک داوطلبان متخصصین و مردم محلی در محل مورد نظر آن را #بسازیم

  به منظور ساخت در مناطق بحران زده کنونی رعایت اصولی نظیر استفاده از مصالح در دسترس و یا محلی، قابلیت ساخت و تخریب سریع و آسان، ایمنی و نیز قابلیت گسترش آن در آینده از موارد تاثیرگذاریست که به ما این امکان را میدهد هر چه بهتر پروژه(های) ممکن را #بسازیم

  لطفا ایده هایتان را با هر فرمتی، به آدرس زیر بفرستید:

  education@archca.com


  برگزارکننده
  کانون معماران معاصر
  قیمت آزاد
  0 ریال

  زمان ثبت نام به پایان رسیده است.