Element

Element
وضعیت دوره
اتمام دوره
Element
  • مهلت ثبت نام ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
  • تاریخ شروع ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
  • تاریخ پایان ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
  Element
  • طول دوره 12 جلسه
  • مدت هر جلسه 3 ساعت
  • روزهای برگزاری یکشنبه 19:00-16:00
  Element

  هدف از برگزاری دوره :
   ترسیم به عنوان ابزار بیان و ارائه معماری ساختاری مانند زبان دارد و میتواند به عنوان ابزاری برای تفکر نیس استفاده شود و معمار در کنار ابزاری برای ارائه مباحث فکری خود از ترسیم برای تفکر و جلو بردن پروسه طراحی نیز استفاده کند.
  از سویی دیگر این روش کاری به فرد کمک میکند تا بتواند پروسه تفکر و ارائه را در هم ادغام کند و سیستم کاری ابتدا تفکر و سپس ارایه تفکرات را به روشی تبدیل کند که بتواند در حین انجام یک عمل به تفکر و کشف در آن عمل بپردازد.
  در این مسیر مسئله شناخت ابزار این روش کاری یعنی ترسیمات مسئله ای مهم و چالش برانگیز میشود.
  هدف این دوره شناخت این ابزارها به عنوان وسایل تفکر و ارائه یک ایده و مسئله معماری است. اینکه چطور میتوان یک ایده را در ترسیمات شکل داد، پرورش داد و به مرحله ارائه رساند.
  روند برگزاری دوره :
  این دوره با آموزش دو نرم افزار ایلاسترتور و کیشات آغاز شده و دو یا سه جلسه ابتدایی کلاس به آموزش مختصر و سریع  این نرم افزار ها اختصاص دارد.
  پس از این مرحله شرکت کنندگان وارد مرحله انجام تمرینات شده و با انجام یک پروژه از ابتدا تا انتها دوره خود را با آموزش نرم افزار ایندیزاین به پایان میبرند.
  در انتهای دوره شرکت کنندگان تمامی مهارت های مورد نیاز برای ایده پردازی و تولید و ترسیم یک دراووینگ در ساختار نرم افزارهای راینو کیشات ایلاستریتور را دارا خواهند بود و میتوانند تولیدات خود را در نرم افزار ایندیزاین به صورت یک کتابچه ارائه کنند.
  شرکت کنندگان باید دارای مهارت های اولیه نرم افزار راینو باشند.

  برگزارکننده
  کانون معماران معاصر
  قیمت دوره آزاد
  9,100,000 ریال

  زمان ثبت نام به پایان رسیده است.