پک پورتفولیو

پک پورتفولیو
وضعیت دوره
اتمام دوره
پک پورتفولیو
  • مهلت ثبت نام ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
  • تاریخ شروع ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
  • تاریخ پایان ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
  پک پورتفولیو
  • طول دوره جلسه
  • مدت هر جلسه ساعت
  • روزهای برگزاری یکشنبه-دوشنبه-جمعه
  پک پورتفولیو


  پک پورتفولیو
  برای طراحی و تولید یک پورتفولیو به مهارت هایی مثل مدلسازی دیجیتال, تولید رندرهای با کیفیت و (البته سریع), ادیت و پست پروداکشن و همچنین تولید ترسیمات مناسب نیاز داریم. برای ایجاد پاسخی مناسب به این نیاز این سری از مجموعه دور‌ه‌های دپارتمان scaai به این مسئله اختصاص داده شده تا تمامی مسائل موجود در تولید پورتفولیو پوشش داده شود.
   مدلسازی و ساخت
   مدرس: پوریا بنی آدم

  در این دوره شرکت‌کنندگان با تکنیک‌های مدلسازی سطوح و مدل های پیچیده در نرم افزار راینو و پلاگین گرسهاپر آشنا شده و پس از آن تکنیک‌های ساخت مدلهای فیزیکال از مدلهای دیجیتال خود را تمرین میکنند.
  لومیون
  مدرس: احسان کازرونی

  در این دوره شرکت کنندگان با تکنیک ها و روش های رندرینگ و انیمیشن سازی سریع آشنا شده و بر مبنای تغییر در اتمسفر فضاهای معماری به کمک ابزار رندرینگ (لومیون) به تمرین آموخته‌های خود میپردازند.
  ریکولایت
  مدرس: علیرضا زمانی

  در این دوره شرکت کنندگان با روش های تولید و ایجاد تغییر بر مبنای ایجاد یک اتمسفر جدید در فضای معماری به آموزش نرم افزار فتوشاپ میپردازند.
  المنت
  مدرس: داوود محمدحسن

  در این دوره شرکت کنندگان با آموزش دو نرم افزار ایلاسترتور و کیشات آغاز میکنند و در ادامه با انجام ترسیم یک المنت معماری در دو لایه مفهومی و فنی به تمرین آموخته های خود میپردازند. 

  قیمت دوره آزاد
  27,000,000 ریال

  زمان ثبت نام به پایان رسیده است.