آموزش تخصصی نرم افزار برنامه نویسی Phyton

آموزش تخصصی نرم افزار برنامه نویسی Phyton
وضعیت دوره
اتمام دوره
آموزش تخصصی نرم افزار برنامه نویسی Phyton
  • مهلت ثبت نام ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  • تاریخ شروع ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
  • تاریخ پایان ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
  آموزش تخصصی نرم افزار برنامه نویسی Phyton
  • طول دوره 5 جلسه
  • مدت هر جلسه 3 ساعت
  • روزهای برگزاری پنج شنبه ها
  آموزش تخصصی نرم افزار برنامه نویسی Phyton
  محل برگزاری
  کانون معماران معاصر
  آموزش تخصصی نرم افزار برنامه نویسی Phyton

  پایتون یک زبان برنامه نویسی ساده و روان است که امروزه در دانشگاه های جهان برای دانشجویان در رشته های مختلف تدریس می شود.طراحان و معماران با استفاده از این زبان می توانند به توسعه ابزار های مورد نیاز خود برای طراحی و مدلسازی کمک کنند و با شیوه تفکر الگوریتمیک در طراحی آشنا شوند. در این دوره ابتدا مفاهیم اصلی استفاده از پایتون در راینو معرفی می شود، سپس نحوه استفاده از فانکشن ها و کلاس ها را خواهید آموخت. و در نهایت، شما یاد می گیرید که چگونه گرس هاپر را با کد های پایتون در راینو ترکیب کنید.

  آئین نامه ثبت نام

  مقررات عمومی:

  1-در طول مدت برگزاری دوره های آموزشی، رعایت کلیه مقررات کانون از جمله رعایت شئونات و پوشش

  کامل اسلامی،حضور منظم و به موقع در کلاس های آموزشی برای دانشجویان الزامی است.

  2-کلیه درخواست های دانشجویان اعم از درخواست های آموزشی، مالی و ... بایستی به صورت کتبی به بخش

  مربوطه در کانون تحویل داده شود، بدیهی  است به درخواست های شفاهی، تلفنی و ...ترتیب اثر داده نمیشود.

  3-آنچه در بروشورها و اعلانات چاپی کانون درج شده در تابلو اعلانات موسسه نصب میشود در حکم مقررات کانون است و رعایت آن الزامی خواهد بود.

  4-صرفا اخبار، اطلاعات و مقررات منتشر شده در وب سایت رسمی کانون و یا صفحات کانون در شبکه های اجتماعی و یا مکاتباتی که از طریق پست الکترونیکی رسمی کانون ارسال میشود، معتبر است.

  نقل قول های شفاهی اساتید، کارکنان و ... در حکم مقررات و اطلاعیه های رسمی کانون نخواهد بود.

  5-در خصوص دوره هایی که مدرسان از خارج از کشور حضور دارند با توجه به احتمال تغییر تاریخ صدور ویزا از جانب سفارت در صورت نیاز به جابه جایی زمان برگزاری دوره ها، کانون مختار است تا دو هفته این زمان را تغییر دهد، لذا دانشجویان محترم خواهشمند است برنامه ریزی لازم را جهت این موضوع مد نظر داشته باشند.

  مقررات مالی:

  1-پرداخت کامل شهریه (اعلامیه واریز نقدی یا به صورت چک) باید قبل از شروع دوره آموزشی انجام شود.

  2-  تمامی پرداخت ها باید به صورت واریز به شماره حساب 5893080306 بانک ملت به نام خانم الهام رضوی و یا صدور چک بانکی در وجه کانون معماران معاصر انجام شود. کانون نسبت به پرداخت نقدی و یا واریز به حساب های دیگر تعهدی ندارد.

  3-کانون تعهدی بابت ارائه مجدد دوره های آموزشی برگزار شده ندارد و شهریه دوره به هیچ وجه، منتقل و مسترد نمیشود.

  4-در صورتی که دانشجو از تخفیف زمانی بهره مند شده باشد، بایستی در مهلت مقرر، تسویه حساب کامل انجام دهد، در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی بلا اثر و حذف خواهد شد.

  5-دانشجویانی که شهریه خود را به صورت اقساط پرداخت مینماید،می بایست بابت هر قسط یک فقره چک به امور مالی کانون پرداخت نماید. بدیهی است کانون از اخذ سفته، دستور پرداخت موسسات مالی و اعتباری یا صندوق های قرض الحسنه و نظایر آن معذور است.

  6-از آنجایی که در هنگام ثبت نام، شهریه هر شخص جداگانه دریافت میشود، لذا صندوق کانون از پذیرش یک فقره چک برای ثبت نام دو دانشجو (به صورت مشترک) معذور است.

  7- در صورتی که بنا به هر دلیلی چک های اقساط ماهانه شهریه، وصول نشود یا توسط بانک برگشت زده شود، کانون از واگذاری مجدد چک ها، معذور بوده و در صورت عدم مراجعه دانشجو برای تسویه چک برگشتی ظرف مدت 10 روز، کانون برای اقدام از طریق مراجع قانونی محق و مختار خواهد بود.

  8-دانشجو موظف است کلیه قبوض دریافتی از صندوق کانون را که در قبال اعلامیه واریزی و یا چک به ایشان تحویل داده میشود را تا پایان دوره نگهداری نماید.

  9-هزینه شرکت در بازدید ها و سفرها بر عهده شرکت کنندگان است.

  مقررات آموزشی:


  1-در صورت نیاز به تشکیل کلاس های فوق العاده و یا جبرانی، کانون در تعیین روز و ساعت آن مختار است.

  2-گواهی نامه حضور در دوره و توصیه نامه اساتید، صرفا برای دانشجویانی که در دوره حضور منظم و موثر (شرکت در بیش از 75 % کلاس ها) داشته و پروژه نهایی خود را در انتهای دوره با موفقیت ارائه کنند، صادر میشود و برای شرکت کنندگانی که به دلیل مسائل انضباطی از ادامه حضور در دوره منع میشوند، گواهینامه پایان دوره صادر نمیشود.

  3-هزینه مواد آموزشی (مانند متریال و هزینه ساخت،جزوه،کتاب و ...) که بنا به تشخیص اساتید دوره ومورد نیاز است بر عهده دانشجو می باشد. ضمنا همراه داشتن لپ تاپ و نرم افزارهای مورد نیاز الزامی است.

  4-مالکیت مادی محصولات تولید شده در فرآیند آموزشی پژوهشی دوره ها متعلق به کانون معماران معاصر است.

  5- مالکیت معنوی محصولاتی که در دوره های اموزشی کانون تولید میشوند به صورت مشترک و یکسان متعلق به کانون معماران معاصر و مدرس یا مدرسین دوره مربوطه است و طرفین مکلفند در نمایشگاه ها، انتشارات و یا فرآیند تجاری سازی محصول یاد شده، اسم و عنوان کانون معمارا معاصر، مدرسین و دانشجویان دوره را ذکر نمایند.

  %10 تخفیف مختص اعضاء باشگاه مخاطبان کانون Caaion برای اطلاعات بیشتر با کانون تماس بگیرید.
                                     

   

  برگزارکننده
  کانون معماران معاصر
  قیمت دوره آزاد
  3,000,000 ریال

  زمان ثبت نام به پایان رسیده است.