آیین نامه عضویت در باشگاه مشتریان کانون

آیین نامه باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر

 

بندهای موجود در قسمت ضوابط و شرایط بهره مندی را با دقت مطالعه کنید.

بعد از مطالعه ضوابط و شرایط بهره مندی در قسمت باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر، مراحل ثبت نام خود را با وارد کردن اطلاعات دقیق و صحیح خود تکمیل کنید.

لازم به ذکر است در صورت عدم ثبت اطلاعات دقیق و صحیح خود، خدمات باشگاه کانون معماران معاصر شامل شخص شما نمی گردد.

بعد از مطالعه ضوابط و شرایط بهره مندی و ثبت اطلاعات شخصی توسط کاربران، ایمیلی از سمت سایت برای کاربران ارسال خواهد شد که دربرگیرنده نام کاربری و کلمه عبور کاربر خواهد بود. با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور ارسالی، کاربران قادر خواهند بود از خدمات موجود در باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر بهره مند شوند.

در صورت تمایل به صدور کارت عضویت کانون معماران معاصر،  به لینک صدور کارت مراجعه کنید. اعتبار این کارت از زمان صدور به مدت 3، 6 و 12 ماه به صورت انتخابی توسط کاربر می باشد.

لازم به ذکر است که دارندگان کارت کانون معماران معاصر از خدمات بیشتری نسبت به اعضای بدون کارت بهره مند خواهند شد.

 

ضوابط و شرایط بهره مندی باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر

 

از آنجا که هدف از این باشگاه، ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی به اعضا می باشد، این آیین نامه به منظور رعایت حداقل اعضا و نحوه استفاده از این باشگاه تنظیم شده است.

ماده 1: خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده اعضا باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر عرضه شده و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی متعلق به کانون معماران معاصر است. از این رو، هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات، نقل قول از محتويات پایگاه اینترنتی برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

ماده 2: دربرگيري هر يك از سايت هاي لينك شده دليل بر تاييد آن سايت نمي باشد و مسئوليت هرگونه استفاده از وب سايت با استناد بر سايت هاي لينك شده آن بر عهده استفاده كننده مي باشد. باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر توصيه مي نمايد به دقت مراقب حق مالكيت، ضوابط و شرايط سايت هاي لينك شده باشيد.

ماده 3: تمامي محتويات اين وب سايت ازجمله متن ها، تصاوير، لوگوها، نمادها، فیلم ها، دارايي های کانون معماران معاصر محسوب شده و تلفيق (به معناي جمع آوري، مرتب سازي و گرد هم آوري) محتويات اين سايت نيز منحصراً متعلق به کانون معماران معاصر بوده و توسط قوانين بين المللي كپي رايت محافظت مي گردد. موارد استفاده همچون بازسازي، تغيير، مشاركت، انتقال، چاپ مجدد، نمايش يا استفاده از محتويات و مطالب اين وب سايت قوياً ممنوع مي باشد.
ماده 4: استفاده از وب سايت به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع مي باشد. بدينوسيله تمامي اعضاء توافق مي نمايند كه در صورت نقض مقررات و قوانين مربوطه، تمامي خسارات احتمالي وارده را بر عهده بگيرند. شايان ذكر است مسئوليت ارتباطات الكترونيكي و مطالب ارسالي از رايانه اعضاء باشگاه، بر عهده خود ايشان بوده و استفاده از وب سايت فقط براي اهداف قانوني جايز مي باشد.

ماده 5: باشگاه مشتريان کانون معماران معاصر اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضياني را كه جهت عضويت در سایت رسمي باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر ثبت نام می نمایند را بررسي نمايد. براين اساس پذيرفته شدن افراد در باشگاه مخاطبان، محدودكننده اختيارات باشگاه در رعايت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر يك از اعضاء از مقررات باشگاه عدول نمايد، باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، درخصوص عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات باشگاه از خود سلب مي‌نماید.
ماده 6: هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سایت باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول بوده و این مسئولیت شامل محتوا, عکس ها, فیلم ها و ... می باشد. ضمناً استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیرمجاز بوده و ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع می باشد.
ماده 7: اطلاعات وارد شده در سایت باید صحیح باشد و در صورت صحیح نبودن، باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر می تواند نسبت به حذف آنها اقدام نماید و هیچ مبلغی بابت اشتباه صورت گرفته استرداد نمی شود. کانون معماران معاصر هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سايت را نگهداري نموده و در راستاي سياست حفظ حريم خصوصي عمل خواهد كرد. آدرس پست الکترونیک شما در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و صرفاً ارسال تقاضا برای شما از طریق فرم های سایت انجام می پذیرد. باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر نمی تواند اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد لذا در وارد کردن اطلاعات صحیح دقت کامل کنید.
ماده 8: کانون معماران معاصر در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع آوري شده مي باشد:
_ درصورتي كه مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات کانون معماران معاصر را فراموش كرده باشيد، کانون معماران معاصر براي مشخص نمودن هويت شما و انجام همكاري هاي لازم مي تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد.
_ براي فراهم نمودن خدمات مورد تقاضاي شما.
­_ به منظور فراهم آوردن اطلاعات بيشتر در مورد ساير وب سايت ها و خدماتي كه ازنظر کانون معماران معاصر برايتان حائز اهميت است.
_ براي بازاريابي هاي آينده، اهداف همگاني و مشترك ازجمله تحقيقات و مطالعات بازار.
_  اطمينان از مرتبط بودن اطلاعات با علايق شما و ساير مصارف مجاز از جانب شما.
_ در صورت نياز به استفاده از اطلاعات شخصي اعضاء در ساير موارد، باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر پيشتر رضايت شما را كسب خواهد نمود.

ماده 9: کلیه درخواست های دانشجویان اعم از درخواست های آموزشی، مالی و ... بایستی در قالب ایمیل به بخش مربوطه ارسال شود. بدیهی است به درخواست های شفاهی، تلفنی و .... ترتیب اثر داده نمی شود.

ماده 10: آنچه در اعلانات، به روزرسانی ها و تازه های سایت درج می شود در حکم مقررات کانون معماران معاصر است و رعایت آن الزامیست.

ماده 11: صرفا اخبار، اطلاعات و مقررات منتشر شده در وب سایت رسمی کانون معماران معاصر و یا از طریق پست الکترونیکی رسمی کانون معماران معاصر ارسال می شود، معتبر است. نقل قول های شفاهی در حکم مقررات و اطلاعیه های رسمی کانون معماران معاصر نخواهد بود.

ماده 12: تمامی پرداخت ها از طریق درگاه اینترنتی موجود در این سایت انجام می شود.

ماده 13: در صورت انصراف از حضور در باشگاه مخاطبان کانون معماران معاصر، این موسسه تعهدی در قبال استرداد مبلغ پرداختی ندارد.