همکاری با کانون معماران معاصر

همکاری با ما

فرصت شغلی

ما در کانون یک خانواده‌ی کوچکیم با آرزوهای بزرگ…خانواده‌ای که در آن می‌توانید علاوه بر توسعه فردی، به پیشرفت آموزش معماری کشور نیز کمک کنید. اگر از حضور در چنین فضایی لذت می‌برید، ما نیز مشتاقانه خواستار حضور شما در کنار خودمان هستیم.

درخواست تدریس

بخش مهمی از خانواده‌ی کانون را مدرسین آن تشکیل می‌دهد و سرمایه اصلی کانون، دانشجویان و مدرسین آن هستند.در این راستا کانون همواره از حضور مدرسین در کنار خود استقبال می‌کند.اگر مایل به حضور در کنار ما هستید، ما نیز مشتاقانه خواستار همکاری با شما هستیم.

درخواست بورسیه

کانون معماران معاصر همزمان با ارائه آموزش آلترناتیو، ناگزیر اقدام به جبران شرایط اقتصادی روز نموده است. بنیاد استعدادیابی کانون برای حمایت از استعدادهای نسل جدید معماران در راه خلق زبان های معماری معاصر، فعالیت می کند.

همکاری با موسسات

کانون آمادگی خود را برای همراهی و همکاری با موسسات و نهاد های آموزشی دیگر اعلام می دارد. برای آشنایی با نحوه همکاری از فرم زیر استفاده کنید.

حمایت از ما

کلیه منافع مادی و معنوی حاصل از فعالیت‌های کانون در جهت توسعه فعالیت‌ها و بورسیه استعدادها به‌کار گرفته خواهد شد. برای حمایت  از فعالیت های کانون از فرم زیر استفاده کنید.

تماس با ما

آدرس :

تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۱۳، کارخانه نوآوری آزادی، کارگاه هفت‌و‌هشت، کانون معماران معاصر

شماره تماس :

۰۹۹۳-۰۷۱۸۰۳۷

ایمیل:

info@caai.ir

کد پستی:

۱۴۶۶۷۱۳۸۴۴

تهران، میدان آزادی، بزرگراه لشگری، کارخانه نوآوری آزادی، کارگاه هفت‌و‌هشت، کانون معماران معاصر


شماره تماس : ۰۹۹۳۰۷۱۸۰۳۷
کد پستی : ۱۴۶۶۷۱۳۸۴۴
ایمیل واحد آموزش education@caai.ir
ایمیل کانون : info@caai.ir