مقـــررات عمومـــی کانون معماران معاصر:
۱- در طول مدت برگزاری دوره‌های آموزشی، رعايت کلیه مقررات کانون از جمله حضور منظم و به موقع در کلاس‌های ­آموزشی برای دانشجویان الزامی است.
۲- کلیه درخواست‌های دانشجویان اعم از درخواست‌های آموزشی، مالی و… بایستی به صورت کتبی به بخش مربوطه در کانون تحویل داده شود. بدیهی است به درخواست‌های شفاهی، تلفنی و … ترتیب اثر داده نمی‌شود.
۳- آنچه در بروشورها و اعلانات چاپي کانون درج شده و در تابلو اعلانات مؤسسه نصب می‌شود در حكم مقررات کانون است و رعایت آن الزامی خواهد بود.
۴- صرفاً اخبار، اطلاعات و مقررات منتشر شده در وب سایت رسمی کانون و یا صفحات کانون در شبکه‌های اجتماعی و یا مکاتباتی که از طریق پست الکترونیکی رسمی کانون ارسال می‌شود، معتبر است. نقل قول‌های شفاهی اساتید، کارکنان و… در حکم مقررات و اطلاعیه‌های رسمی کانون نخواهد بود.
۵- مسئولیت دریافت کلیه مجوزها جهت عکاسی و بازدید از اماکن و … به عهده کانون است.
۶- مسئولیت نگهداری از تجهیزات شخصی به عهده دانشجو بوده و کانون هیچ گونه تعهدی نسبت به تامین امنیت آنها ندارد.
۷- در خصوص دوره‌هایی که مدرسان از خارج از کشور حضور دارند با توجه به احتمال تغییر تاریخ صدور ویزا از جانب سفارت در صورت نیاز به جابه‌جایی زمان برگزاری دوره‌ها، کانون مختار است تا دو هفته این زمان را تغییر دهد، لذا از دانشجویان محترم خواهشمند است برنامه‌ریزی لازم را جهت این موضوع مد نظر داشته باشند.
۸- چنانچه دانشجویان، انتقاد، پیشنهاد و یا موضوعی در رابطه با نحوه‌ی برگزاری دوره و یا روند تدریس داشته باشند؛ می‌بایست نظرات خود را به صورت مکتوب و در طول مدت دوره به مدیریت کانون ارائه نمایند.

مقـــــــــــــررات مالـــی:
۱- پرداخت کامل شهریه (اعلامیه واریز نقدی یا به صورت چک) باید قبل از شروع دوره‌ی آموزشی انجام شود.
۲- تمامی پرداخت‌ها باید به صورت واریز به شماره حساب 8030266969 بانک ملت به نام کانون معماران معاصر شهر و یا صدور چک بانکی در وجه کانون معماران معاصر انجام شود. کانون نسبت به پرداخت نقدی و یا واریز به حساب‌های دیگر تعهدی ندارد.
۳- کانون تعهدی بابت ارائه مجدد دوره‌های آموزشی برگزار شده ندارد و شهریه دوره به هیچ وجه، منتقل و مسترد نمی‌شود.
۴- در صورتی که دانشجو از تخفیف زمانی بهره‌مند شده باشد، بایستی در مهلت مقرر، تسویه حساب کامل انجام دهد؛ در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی بلا اثر و حذف خواهد شد.
۵- دانشجویی که شهریه خود را به صورت اقساط پرداخت می‌نماید، می‌بایست بابت هر قسط یک فقره چک به امور مالی کانون پرداخت نماید. بدیهی است کانون از اخذ سفته، دستور پرداخت مؤسسات مالی و اعتباری یا صندوق‌های قرض‌الحسنه و نظایر آن معذور است.
۶- از آنجایی که در هنگام ثبت نام، شهریه هر شخص جداگانه دریافت می‌شود، لذا صندوق کانون از پذیرش یک فقره چک برای ثبت ‌نام دو دانشجو ( به صورت مشترک) معذور است.
۷- در صورتی که بنا به هر دلیلی چک‌های اقساط ماهانه شهریه، وصول نشود یا توسط بانک برگشت زده شود، کانون از واگذاری مجدد چک‌ها، معذور بوده و در صورت عدم مراجعه دانشجو برای تسویه چک برگشتی ظرف مدت ۱۰ روز؛ کانون برای اقدام از طریق مراجع قانونی محق و مختار خواهد بود.
۸- دانشجو موظف است کلیه قبوض دریافتی از صندوق کانون را که در قبال اعلامیه واریزی و یا چک به ایشان تحویل داده می‌شود را تا پایان دوره نگهداری نماید.
۹- هزینه شرکت در بازدیدها و سفرها بر عهده‌ی شرکت‌کنندگان است.

مقررات آموزشـــــــــــی:
۱- در صورت نياز به تشکيل کلاس‌های فوق العاده و يا جبراني، کانون در تعيين روز و ساعت آن مختار است.
۲- گواهی حضور در دوره و توصیه‌نامه‌ی اساتید، صرفاً برای دانشجویانی که در دوره حضور منظم و مؤثر (شرکت در بیش از 75% کلاس‌ها) داشته و پروژه‌ی نهایی خود را در انتهای دوره با موفقیت ارائه کنند، صادر می‌شود. و برای شرکت‌کنندگانی که به دلیل مسائل انضباطی از ادامه حضور در دوره منع می‌شوند، گواهینامه پایان دوره صادر نمی‌شود.
۳- هزینه مواد آموزشی (مانند متریال و هزینه ساخت، جزوه، کتاب و…) که بنا به تشخیص اساتید دوره مورد نیاز است بر عهده دانشجو است. ضمناً همراه داشتن لپ تاپ و نرم‌افزارهای مورد نیاز الزامی است.
۴- اگر خروجی دوره به تولید محصول (اعم از طرح، مقاله، محصول فیزیکی و غیره) منتج شد که قابلیت نشر یا تجاری‌سازی داشته باشد، شرایط مادی و معنوی خروجی دوره به شرح ذیل خواهد بود:
۴-۱ حقوق مادی اثر به صورت مشترک و برابر به کانون معماران معاصر و مدرس تعلق می‌گیرد.
۴-۲ حقوق معنوی اثر به صورت مشترک به مدرس (صاحب ایده)، هنرجو و کانون معماران معاصر …

… نشر، کپی، تولید، تکثیر و غیره است و طرفین مکلفند در نمایشگاه‌ها، انتشارات و یا فرآیند تجاری‌سازی محصول یادشده، اسم و عنوان مدرسه معماری Caai کانون، مدرسین و دانشجویان دوره را ذکر نمایند.

اینجانب با تایید شرایط و مقررات این وبسایت اعلام می‌کنم، مقررات فوق را به صورت دقیق و کامل مطالعه کرده و با آگـاهی کامل و پذیرفتن تمامي شرايط و مقررات کانون معماران معاصر در دورهی آموزشی کـانون ثبت نام کرده‌ام و حق هرگونه اعتراض از مقررات یاد شده را از خود سلب می‌نمایم.

تهران، میدان آزادی، بزرگراه لشگری، کارخانه نوآوری آزادی، کارگاه هفت‌و‌هشت، کانون معماران معاصر


شماره تماس : ۰۹۹۳۰۷۱۸۰۳۷
کد پستی : ۱۴۶۶۷۱۳۸۴۴
ایمیل واحد آموزش education@caai.ir
ایمیل کانون : info@caai.ir